23 سال کنار شما هستیم

پیشرو از نگاه کلی مدیریت

گروه پیشرو ، به عنوان یک شرکت بازرگانی و صنعتی به همراه شرکتهای زیر مجموعه خود در زمینه تأمین و تجهیز اقلام مورد نیاز صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی و نیروگاهی فعالیت می نماید. در این راستا هدف گروه پیشرو ، تأمین نیازهای مشتریان با حداکثر کیفیت در کمترین زمان ممکن است که تحقق این رویکرد ما را در جذب نیروی انسانی و تجهیزات کارآمد ملزم ساخته است و بنابراین گروه پیشرو مفتخر است با دارا بودن یکی از بزرگترین انبارهای لوله و اتصالات (در تمامی سایزها، کلاس هاو متریال) و فضای مناسب جهت انبارش  و دسترسی به تجهیزات کارآمد و ایجاد نمایندگی های فروش در سطح بازار ، اصل مشتری مداری را تحقق بخشد.

این مجموعه با هدف رضایت و نگهداشت مشتری در طی سال های کاری خود اقدام به تأسیس چندین شرکت در زمینه ی نیازهای متناسب با کارفرمایان صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی و نیروگاهی نموده است.از جمله خدمات ارائه شده می توان به تأمین اقلام و مواد شیمیایی ، کالاهای ابزار دقیق و الکتریکال ، حفاری چاه های نفت و گاز و فعالیت های عمرانی اشاره کرد.

 

در حال حاضر ، یکی از مهمترین اقدامات گروه پیشرو احداث خط تولید برخی از سایزهای اتصالات و شیرآلات مورد نیاز صنایع نفت و گاز به دلیل افزایش تقاضا و کمبود محصولات نام برد تا بتوانیم به یاری پروردگار متعال رضایت مشتریان خود را جلب نموده و توانمندی های گروه پیشرو را به اثبات برسانیم.

انیسه کریمیان

انیسه کریمیان

مدیر پروژه

کریم رجاییان

کریم رجاییان

مدیر بخش بازار

مجید صالحی

مجید صالحی

مدیر خیریه

مریم کاویانی

مریم کاویانی

بازرگانی

مهندس جواد حضرتی

مهندس جواد حضرتی

مدیر انبار پیشرو پارسیان

مهندس حامد اشکوری

مهندس حامد اشکوری

مدیر کنترل کیفیت

مهندس حسن تهرانی

مهندس حسن تهرانی

مدیر آی‌تی و انفورماتیک

مهندس محمود تقی‌زاده

مهندس محمود تقی‌زاده

مدیر عامل

رسالت،چشم انداز و ارزش‌ها

شرکت هلدینگ پیشرو در حال حاضر یکی از بزرگترین عرضه کننده های لوله، اتصالات، شیرآلات،فلنچ، مواد شیمیایی  واجرای سیویل، ابنیه، تاسیسات، برای پروژه های صنعتی در ایران می باشد و توانسته است گستره وسیعی از نیازهای مشتریان داخل کشور را تأمین نماید و علاوه بر آن خدمات ساختمانی و راهسازی  در راه سازندگی کشور برای پروژه های عمرانی  نیز توسط هلدینگ صورت می پذیرد.

ارزش‌ها:

  • کارفرما مداری
  • تعهد به اعتلای جایگاه شرکت
  • پایبندی به اصول محیط زیستی
  • صداقت و درستی
  • حفظ پایدار حقوق ذینفعان
  • انجام ایمن کار