رمز خود را فراموش کرده اید ؟

پیشرو پارت شیمی پارسیان

جهت پخش ویدئو روی آیکون بالا کلیک کنید.

پیشرو پارت شیمی پارسیان

در راستای خدمت رسانی بهتر به صنایع مختلف گروه پیشرو ،دپارتمان تامین مواد شیمیایی پا به عرصه ی وجود نهاد.رسالت اصلی این واحد تامین مواد شیمیایی مختلف در حوزه نفت ، گاز، پتروشیمی، شوینده ، آرایشی وبهداشتی می باشد.
در دپارتمان شیمیایی سعی بر آن است که کاملترین و متنوع ترین محصولات و مواد مصرفی صنایع مختلف در کوتاه ترین زمان ممکن و با مناسبترین قیمت ،در اختیار مشتریان محترم قرار گیرد.
شرکت پارت شیمی برآن است تا با تسهیل فرآیند تامین کالا، تحویل به موقع وگارانتی کیفیت مطابق با استانداردهای بین المللی بهترین خدمات را به مشتریان خود در صنایع مختلف در زمان راه اندازی و استارت آپ و بهره برداری پروژه ها عرضه نماید.
همچنین این شرکت افتخار خدمت رسانی و همراهی با کارفرمایانی همچون پتروشیمی جم ،آریا ساسول ، پتروشیمی اراک فازهای 15 و 16فازهای17و18وفاز20 و21و نفت ستاره خلیج فارس و مجموعه spgc در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی و پاکسان،پدیده شیمی ،بوژنه، پاک رخ ،هوم کر،هگزان،اتکا،اکو در صنایع شوینده و آرایشی بهداشتی را دارد.
باتوجه به تحریم های ظالمانه ای که علیه کشورمان صورت میگیرد چشم انداز دپارتمان شیمیایی این است که بتوانیم ظرف مدت زمان کوتاه، بسیاری از موادی که تاکنون تنها از طریق منابع خارجی برای کشورمان قابل تامین بوده را با مهندسی معکوس در داخل کشور تولید و به جامعه کارفرمایان محترم ارایه نماییم.
از جمله کالاهای ارائه شده میتوان به تأمین مواد شیمیایی فازهای گازی پارس جنوبی، تأمین اسید سولفوریک، سود کاستیک، فسفات، تأمین کینولین ، متریال های ضد خوردگی و تأمین متریال های مورد نیاز واحدهای تصفیه آب و پالایشگاه گاز اشاره کرد.
با توجه به گستردگی وسعت انبار مهر، محل چیدمان کالاهای مربوط به این شرکت در آنجا قرار دارد.

بالا