رمز خود را فراموش کرده اید ؟

پیام مدیرعامل

پیشرو از نگاه کلی مدیریت

گروه پیشرو ، به عنوان یک شرکت بازرگانی و صنعتی به همراه شرکتهای زیر مجموعه خود در زمینه تأمین و تجهیز اقلام مورد نیاز صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی و نیروگاهی فعالیت می نماید. در این راستا هدف گروه پیشرو ، تأمین نیازهای مشتریان با حداکثر کیفیت در کمترین زمان ممکن است که تحقق این رویکرد ما را در جذب نیروی انسانی و تجهیزات کارآمد ملزم ساخته است و بنابراین گروه پیشرو مفتخر است با دارا بودن یکی از بزرگترین انبارهای لوله و اتصالات (در تمامی سایزها، کلاس هاو متریال) و فضای مناسب جهت انبارش  و دسترسی به تجهیزات کارآمد و ایجاد نمایندگی های فروش در سطح بازار ، اصل مشتری مداری را تحقق بخشد.

این مجموعه با هدف رضایت و نگهداشت مشتری در طی سال های کاری خود اقدام به تأسیس چندین شرکت در زمینه ی نیازهای متناسب با کارفرمایان صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی و نیروگاهی نموده است.از جمله خدمات ارائه شده می توان به تأمین اقلام و مواد شیمیایی ، کالاهای ابزار دقیق و الکتریکال ، حفاری چاه های نفت و گاز و فعالیت های عمرانی اشاره کرد.

در حال حاضر ، یکی از مهمترین اقدامات گروه پیشرو احداث خط تولید برخی از سایزهای اتصالات و شیرآلات مورد نیاز صنایع نفت و گاز به دلیل افزایش تقاضا و کمبود محصولات نام برد تا بتوانیم به یاری پروردگار متعال رضایت مشتریان خود را جلب نموده و توانمندی های گروه پیشرو را به اثبات برسانیم.

 

مدیر عامل

مهندس محمود تقی زاده

بالا